Ju njohim me yjet e 2023-shit! Kush kërkon 10 e kush 50 mijë euro për një datë?

0
10381

Vera 2023 u ka siguruar stabilitet financiar.

E kemi fjalën për këngëtarët e njohur shqiptar, shkruan nzoom.biz.

Kjo sezonë u ka ecur mbarë dhe mund të themi se shumica nga artistët kanë pasur data ku kanë marrë edhe shuma të majme të parave.

Dikush më pak e dikush më shumë, krejt varet nga fama dhe vëmendja që ka.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here