spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Doktori i ndërhyrjeve plastike i bën ‘hor’ vajzat e estradës, ja kush nuk ngopet me operacione

Skerdi Faria është një ndër doktorët më të njohur.

Ai ka pasur punë edhe me imazhet publike ku i’a kanë besuar dukjen fizike, shkruan nzoom.biz.

Por, kush nga estrada sipas kirurgut shqiptar e ka tepruar me ndërhyrje kirurgjike?

Skerdi ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli dhe u’a zbulon të ‘palarat’ gocave të showbizit.

Për ta ndjekur intervistën e plotë klikoni në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news