spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

5 yjet e magjishme të ‘Delfin Resort’, i pari me shërbimet ‘All Inclusive’ në Shëngjin

Kjo verë ka filluar mbarë dhe e kemi fjalën për interesimin e pushuesve për zonën e Shëngjinit.

Janë hotelet ato që e bëjnë këtë të mundur e sidomos resortet me 5 yje që ofrojnë kushtet e nevojshme që kërkojnë klientët, shkruan nzoom.biz.

Një ndër ta dhe më i njohuri në Shëngjin është padyshim Delfin Resort, një kompleks me shërbim all inclusive dhe detajet mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

A jeni gati për plazh dhe pushimet më të mira që i keni bërë ndonjëherë duke përfshirë këtu edhe mbrëmjet muzikore?

Krijoni kujtimet më të bukura me të vegjëlit tuaj, pra me pak fjalë: Të gjitha në një vend.

 

 

📱Rezervoni tani:

📞 +355 68 4040 484
📞 +355 68 4040 464.

(Artikull sponzorizues)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news