spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Kida, mysafire në duetin e Mc Kresha dhe Lyrical Son

Kida ka qenë emri më i përfolur i kësaj vere. 

Kjo sepse projektet që solli arritën të pëlqehen shumë nga masa, shkruan nzoom.biz.

Pas suksesit me ‘Forever Together’ që e publikoi me Mozzik, ajo u ftua nga dyshja Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni materualin e plotë nga n’ZOOM ku ju sjell detajet e këtij bashkëpunimi përmes rubrikës së lajmeve vendore. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news