spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Sytë zemra! Noizy dhe Dhurata më shumë se miq?

I kanë bashkuar forcat për duete që kanë arritur të pëlqehen nga audienca.

Bëhet fjalë për Noizy dhe Dhurata Dora, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit me reperin shqiptar po e shijojnë suksesin e ‘Kallma’.

Por, a ju ka shkuar ndonjëherë në mendje se mes dyshes po lind diçka më shumë se miqësi?

Emisioni n’ZOOM ju sjell materialin ekskluziv në lidhje me këtë detaj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news