spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Urra paskemi dasmë! Ish-banorja e ‘BBVA’ na prezanton me partnerin

Pjesëmarrja në ‘Big Brother Vip Albania’ i ndihmoi tejmase në biznes.

E kemi fjalën për Antonetën, shkruan nzoom.biz.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli e mes tjerash foli edhe për raportet me ish-banorët.

Antoneta u pyet edhe për romancën ku nuk hezitoi të zbulojë disa detaje nga lidhja dhe martesa.

Paskemi dasmë në këtë verë apo jo? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news