spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Jurgena shfaqet përsëri dhe këtë herë situata qenka shumë serioze

Lidhja e tyre po shkon mirë.

Bëhet fjalë për Luizin dhe Kiarën, shkruan nzoom.biz.

Dyshja po e shoqërojnë njëri-tjetrin ngado por anash nuk kanë mbetur as shkrimet rozë në portalet e ndryshme.

Disa e komentojmë raportin e tyre e disa e përmendin të kaluarën e dy artistëve që famën dhe vëmendjen e kanë marrë në edicionin e dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ku mbeti ish-partnerja e Ejllit, Jurgena?

Për këto dhe detaje ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.


 

LAJMET E FUNDIT
Related news