spot_img
5.2 C
Pristina
21/02/2024

Prisni pak! Produksioni befason me vendimin drastik për ‘BBVA3’

Sezona e parë dhe e dyta ka rezultuar tejet e suksesshme.

E kemi fjalën për ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Ky format në vjeshtë e starton rrugëtimin për edicionin e tretë dhe n’ZOOM ju pati zbuluar edhe emrat e banorëve.

Produksioni ka ndryshuar këtë vit duke marrë disa vendime drastike. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news