spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Zbulohet shifra e frikshme, kaq fiton Kiara për një postim

Kiara Tito është një ndër femrat më të komentuara të momentit.

Ajo dhe partneri i saj Luiz Ejlli po diskutohen tejmase për romancën që po shijojnë, shkruan nzoom.biz.

Cifti i lezetshëm po e menaxhojnë mirë famën dhe vëmendjen që e morën duke u bërë pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’.

n’ZOOM në episodën e kaluar ju solli materialin ekskluziv se sa paguhen ish-banorët e këtij Reality Show për projektet e tyre e po ashtu sa kërkojnë për një postim në Instagram.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni në storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news