spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Elvana në rrezik të madh, i ndodhë e papritura dhe shpëtohet nga sigurimi

Elvana e ka sezonën tejet të ngarkuar.

Ajo po i argëton fansat e saj të shumtë në mbrëmjet muzikore, shkruan nzoom.biz.

E, duke e ditur se këngëtarja Gjata preferon shpesh të performojë live, sigurisht që ka momente të sikletshme që e shoqërojnë.

Së fundmi duket se i kanë ra ‘msysh’ dhe Elvana e pati një incident dhe e shpëtoi sigurimi.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news