spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Dashuria i’a qorron sytë, Loredana injoron Noizyn dhe nuk i shkon në koncert

Mbrëmë ishte koncerti i Noizyt.

Reperi mblodhi shumë persona në sheshin ‘Nënë Tereza’ në Tiranë, shkruan nzoom.biz.

Ai realizoi ëndrrën e tij të nisur qysh vitin e kaluar të ‘AlphaShow’.

Në këtë eveniment ku morën pjesë shum miq, dashamir e fansa, por mungoi dikush.

Bëhet fjalë për Loredana Zefi me të cilën Noizy pati bashkëpunim të suksesshëm.

Ndiqni storien e plotë të publikuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli e mësoni se a ishte futbollisti gjerman arsyeja që Lori e injoroi mikun e tij të dikurshëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news