spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Pas incidentit me shkrepëz, Mc Kresha e ka një lajm të rëndësishëm

Mc Kresha është një ndër artistët më të njohur të estradës shqiptare.

Ai dhe Lyrical Son po e argëtojnë publikun me performanca live, shkruan nzoom.biz.

E, në njërën prej tyre Kreshës i ndodhi një incident, dikush e ka goditur me shkrepëz.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news