spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Doli nga spitali por gjendja e Fjollës nuk u përmirësua, ja çka bëri këtë herë

Lajmi që Fjolla Morina ishte në gjendje jo të mirë shëndetësore dhe psiqike ishte gjithandej.

n’ZOOM ju solli lajmin ekskluziv se ajo ishte e shtrirë në spital, njofton nzoom.biz.

Situata shkoi më tutje kur edhe filluan kërcënimet e saj për disa personazhe të njohur nga fusha e showbizit por edhe të biznesit.

Këto ditë, këngëtarja e mirënjohur kosovare e bëri një video ku tregoi se gjendja tashmë është përmirësuar.

Përndryshe, n’ZOOM me Albina Zeneli ju pati njoftuar për shtrimin në spital e po ashtu ka intervistuar edhe Fisnikun i cili e dha versionin e tij. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news