spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Mozzik bën lëvizjen e radhës kundër Loredanës dhe futbollistit gjerman

Mozzik dhe Loredana i kanë fund marrëdhënies së tyre.

Ish-çifti janë prindër të Hanës dhe dikur gëzonin raport të mirë, njofton nzoom.biz.

Por, kjo mbeti në të kaluarën ngase reperja e njohur e harroi Mozzik e krijoi një lidhje të re.

Ajo dhe futbollisti gjerman Karim Adeyemi e bënë publike romancën duke publikuar fotografi dhe dedikime të ëmbla në rrjetet sociale.

A reagoi Mozzik përsëri?

Detajet e plota i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news