spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Nuk u pa asgjë në shtëpi, ish-banorët e ‘BBVA’ krijuan simpati ndaj njëri-tjetrit?

Lidhjet e krijuara brenda ‘Big Brother Vip Albania’ po arrijnë t’i rezistojnë kohës.

Nga kjo kujtojmë Einxhel-Dj Dagz, Sarah-Dj PM dhe së fundmi Luizi-Kiara, shkruan nzoom.biz.

E, për këta të fundit kritikat nuk kanë munguar as nga vetë bashkëbanuesit.

Bëhet fjalë për Bled Mane i cili i ftuar në n’ZOOM me Albina Zeneli i pati disa fjalë.

Gazetari po ashtu zbuloi se kush nga vajzat i ka pëlqyer atij.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news