spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Sytë po na qesin zemra! Donaldi sapo i propozoi Borës

Ishin një ndër çiftet më të komentuara.

Bëhet fjalë për Bora Zemani dhe Donald Veshaj, shkruan nzoom.biz.

Ata janë duke i shijuar ditët më të mira si dyshe e lumtur dhe e dashuruar.

Por, a është martesa hapi i radhës i atyre?

Detajet i kuptoni në insertin e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news