spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Ana, e dashura e dikurshme e Brunos po martohet, njihuni me burrin e saj

Ana dhe Bruno janë njohur në “Për’puthen”.

Ata patën realizuar disa takime që ishin të suksesshëm, shkruan nzoom.biz.

Dyshja përfunduan të lidhur por romanca nuk zgjati shumë dhe përralla e dashurisë mbaroi akoma pa nisur mirë.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me jetën e re të ish-konkurrentës shqiptare.

Detajet e plota i kuptoni duke parë videon e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news