spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Cili koncert ‘dhezi’ më shumë, AlphaShow apo Time Capsule II?

Vera është gati të mbarojë por jo edhe projektet e reja të këngëtarëve.

Ata nuk hezitojnë edhe të organizojnë koncerte të mëdha, shkruan nzoom.biz.

Është kthyer tashmë në traditë që artistët të jenë nikoqir të mbrëmjeve muzikore ku elektrizojnë audiencën me performanca.

n’ZOOM ju sjell koncertet e Noizyt i quajtur ‘AlphaShow’ si dhe ‘Time Capsule II’ të Capital T.

Cili nga eventet ‘dhezi’ më shumë?

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news