spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

I kushtoi shumë akuza e Arbenitës, çka ndodhi me karrierën e Feros?

Ishin një ndër çiftet më të këndshme në showbizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Feron dhe Arbenita Ismajli, shkruan nzoom.biz.

Reperi dhe modelja seksi i dhanë fund romancës së tyre, lidhje kjo e cila i bëri prindër të Ninës.

Dyshja patën probleme të vazhdueshme dhe u ndanë me sherr, këtu pësoi karriera e Feros sepse siç dihet ai ishte në burg.

Detajet tjera i gjeni tek video e mëposhtme realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news