spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Mungoi në koncertin e Capital T, kriset miqësia mes tij dhe Dhuratës

Koncerti i Noizyt bëri bashkë shumë fytyra publike.

Në ‘AlphaShow’ këndoi edhe Elvana Gjata e Dhurata Dora, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit e mbështeti mikun e tij, reperin Noizy por jo edhe Capital T.

Këngëtarja kosovare ka munguar tek Trimi me arsyetimin se ka shumë angazhime.

Detajet e kësaj ndodhie i kuptoni duke parë storien e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news