spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Cllevio: Gazetarët janë njerëz që prishin familje dhe na fusin në hasmëri!

Cllevio ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai mes tjerash zbuloi pak nga sherri me reperin Noizy e pastaj pajtimin mes tyre, shkruan nzoom.biz.

Artisti me origjinë nga Lushnja i ka edhe disa kritika për gazetarët dhe mediat rozë.

Për këto dhe shumë detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news