spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

Reperi shqiptar shan publikisht Arbanën dhe Top Channel

Një reper problematik që nuk i lë përshtypje ofendimi e sharja.

E kemi fjalën për Cllevio, njofton nzoom.biz.

Artisti i mirënjohur nga Lushnja ishte pjesë e n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai ofendoi rëndë Noizyn, Stresin dhe jo vetëm.

Cllevio paska pasur probleme edhe me Top Channel.

Reperi i tha fjalët fyese për prezantuesen e ‘Big Brother Vip Albania’, Arbana Osmani.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news