spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

E konfirmuar: Mozzik pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova 2’

Stresi ishte fitues i edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ai u pasua nga Vedati e pastaj e la pas edhe Julin, shkruan nzoom.biz.

Por, fitorja e reperit nga Shqipëria është përcjellur me polemika të shumta e pati persona që nuk janë pajtuar.

Të kthehemi në temë, produksioni i këtij formati e ka njoftuar se së shpejti vjen sezona e dytë dhe banorët janë drejt selektimit.

n’ZOOM ka mësuar që pjesëmarrës në ‘BBVK’ do të jetë edhe Mozzik.

Artisti i mirënjohur ka pranuar ftesë edhe nga produksioni i Shqipërisë por ka vendosur që të bëhet banor i shtëpisë më të famshme në Kosovë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news