spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

‘Nuk promovoi asnjë vlerë në ‘BBVK’, aktori i njohur kritikon Stresin

‘Big Brother Vip Kosova’ është gati ta nis sezonën e dytë.

Fitues i edicionit të parë ishte Stresi, shkruan nzoom.biz.

Kjo fitore e tij është përcjellur me polemika e fjalë të ndryshme.

Edhe dikush tjetër nuk u pajtua me këtë gjë duke shtuar se produksioni i këtij formatit nuk ka qenë strikt.

Bëhet fjalë për Armond Morinën i cili ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash zbuloi se e kanë ftuar edhe në Kosovë ashtu dhe në Shqipëri.

Kuptoni arsyet se pse e ka refuzuar pjesëmarrjen në ‘Big Brother Vip’. /nzoom.biz/

 

 

LAJMET E FUNDIT
Related news