spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Do kënaqësi dhe ushqim cilësor? Nxito, SEMA në Durrës vizito!

Ditët e javës janë të ngarkuara me punë dhe mezi e presim fundjavën.

E, gjatë mbrëmjeve kur mblidhemi me miq duam vende të mira, shkruan nzoom.biz.

Ushqim cilësor, ambient komod dhe shumë më shumë i gjeni tek Sema në Durrës.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli u’a pati sjell një reportazh në lidhje me Sema Restaurant dhe Sema Lounge që gjenden në Durrës.

Ditëlindjet bëhen të veçanta mes të dashurve të zemrës. SEMA kujdeset që çdo detaj të jetë aty për t’ju bërë të ndiheni special!

 

 

INFO & BOOKING:
📲 +355 67 203 3224

📍Sheshi ‘Liria’, pranë bashkisë, Durrës. /nzoom.biz/

(Artikull sponzorizues)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news