spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

‘Arbana është rrugaçe’, reperi shqiptar ofendon prezantuesen e njohur

Cllevio është një reper i njohur por problematik.

Ai nuk heziton fare të ofendojë e bullizojë publikisht artistët e famshëm, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte pjesë e n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli për armiqësitë në ekranet shqiptare.

Cllevio si duket i paska prishur punët me produksionin e ‘Big Brother Vip Albania’ dhe konkretisht Arbana Osmanin.

Detajet e plota i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm dhe dëgjoni se si e ka ofenduar prezantuesen e mirënjohur. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news