spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

E mbajti të fshehur gjatë, ish-banorja e ‘BBVA’ zbulon partnerin

Së shpejti si duket do të kemi dasmë.

E kemi fjalën për Antoneta Koci, shkruan nzoom.biz.

Ajo do të bëhet së shpejti nuse dhe mësohet se kush është partneri i ish-banores së ‘Big Brother Vip Albania’.

Bukuroshja shqiptare ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news