spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

‘Lidhja e tyre është vetëm për show’! Del bllof ish-banorja e ‘BBVA’, i zbulohen fjalët pas shpine

Antoneta ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth pjesëmarrjes së saj në ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Ish-banorja i pati disa debate të ashpra me fituesin e edicionit të dytë të këtij Reality Show, Luiz Ejlli.

Antoneta mendon se lidhja e tij me Kiara Tito nuk është e vërtetë dhe se gjithçka është bërë për ‘Show’.

Detajet e mëtutjeshme mund t’i kuptoni duke ndjekur insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news