spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Upps! Djali i’a zbulon sekretin Afrimit, ndiqni rrëfimin ekskluziv të Adionit

Babë e bir në skenën muzikore.

E kemi fjalën për Afrim dhe Adion Muçiqi, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për marrëdhënien me babain.

‘Mua dua të më njohin fillimisht si Adioni e pastaj si djali i Afrimit’, tha mes tjerash artisti i ri,

Por, Adioni nuk hezitoi të ndajë me publikun edhe një gjë sekrete nga prindi.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news