spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Interesim i jashtëzakonshëm për ndeshjen Kosovë-Zvicër

Pas pak minuta pritet të fillojë.

E kemi fjalën për ndeshjen madhështore në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, shkruan nzoom.biz.

Kosova përballet me Zvicrën dhe interesimi pëe ta ndjekur nga afër këtë lojë është jashtëzakonisht i madh.

n’ZOOM ju sjell pamje ekskluzive nga radha e njerëzve që do ta shijojnë këtë eveniment sportiv.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news