spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Luizi nuk e lë të marrë frymë, Kiara detyrohet të ‘zhduk’ ish-banorët nga Instagrami

Romanca e tyre filloi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

E kemi fjalën për ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Banorët ishin pjesë e kësaj aventure televizive duke u bërë personazhe tejet të klikueshme gjithandej.

Fitues ishte Luizi, ku siç e dimë u martua me Kiara Tito.

Kjo e fundit duke u ndikuar nga vëmendja që ka tashmë bashkëshorti i saj si duket i bindet urdhërave të tij.

A i ka zhdukur prezantuesja shqiptare nga Instagrami të gjithë banorët e dikurshëm të ‘BBVA’?

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e përgatitur nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news