spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Pas Arbanës dhe Edit, Luizi heq edhe Kristin nga Instagrami

Luiz Ejlli po bëhet përsëri në krye të mediave rozë.

Këtë herë ai po komentohet për krisjen e miqësive me ish-banorët e ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Fituesi i edicionit të dytë të ‘BBVA’ pas largimit të Arbanës dhe bashkëshortit të saj nga Instagrami e ka larguar edhe bashkëbanuesin Krist Dragot.

Për më shumë ndiqni këto foto. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news