spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

E shihni motin në telefon? Kujdes, ky aplikacion ju vjedh të dhënat

Kujdes kur përdorni aplikacionet e motit në telefon.

Këtë e këshillojnë ekspertet e  IT-së, shkruan nzoom.biz.

Kjo sepse në ditët e sotme moti është një ndër aplikacionet që mund të hakerojnë telefonin.

“Janë disa aplikacione që mund të të hakerojnë telefonin dhe në momentin që sheh ti mesazhet i sheh dhe ato tjerët. Janë aplikacionet e motit që mund të hakerojnë telefonin”, thanë ata. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news