spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Donald detyron binjakun ta përmbys Luizin, Romeo futet në ‘BBVA’ t’i fitojë 100 mijë euro

Të rejat e showbizit vendor vijnë tek ju përmes rubrikës së fundit të n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ju sollën lajmin ekskluziv që pas Donaldit, banor do të jetë edhe binjaku i tij Romeo Veshaj, njofton nzoom.biz.

Aktori shqiptar pritet ta përmbys lojën dhe strategjinë e Luiz Ejllit dhe sigurisht futet brenda 4 mureve me qëllimin e vetëm, ti fitoj 100 mijë euro.

Detajet i mësoni në insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news