spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Pas 8 aborteve nenës i ndodh mrekullia, lind fëmijën e parë

Një grua që pati tetë aborte më në fund lindi një djalë të mrekullueshëm.

36-vjeçarja, kishin ëndërruar gjithmonë të bëheshin nene, por kaluan pesë vjet duke luftuar për të mbetur shtatzënë.

Pas abortit të tyre të tetë ndodh mrekullia për ta.

‘Prandaj duhet durim dhe shprese pasi un e ndjeja qe do ta arrija ketë qellim dhe do te bëhesha nene. Pas një shtatzënie të vështirë, Laurën mirëpriti foshnjën që e quajti Amar që peshonte pesë kilogramë dhe lindi ne orën 5:51 te mëngjesit. Laurën kishte qenë nën anestezi dhe operacioni shkoi mirë’.

Tashmë çifti është i lumtur. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news