spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Zhaklina zbulon kërcënimet e frikshme, heq dorë nga karrigia e opinionistes?

Kjo sepse ajo nuk kursehet dhe nuk bën kompromis për mendimet e saj, shkruan nzoom.biz.

Gazetarja shqiptare e cila u bë edhe më e përfolur si opinioniste e ‘BBVA’ ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ka zbuluar disa kërcënime që ka pranuar.

‘Komentohesha më shumë unë që jepja opinione sesa vet banorët’, tha mes tjerash Zhaku.

Për më shumë detaje nga kjo histori ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news