spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Adrenalina e ndeshjes Shqipëri-Çeki, ky çift kanë blerë dy bileta 500 euro

Interesimi për të parë ndeshjen Shqipëri – Çeki ka qenë shumë i madh.

Shqipëria përballët me Çekinë në “Air Albania” në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Gazetari, Arlind Sadiku në një lidhje direkte në T7 tregoi se si një çift i bleu dy bileta në tregun e zi për 500 euro.

Gjithashtu, 20 mijë tifozë po e ndjekin ndeshjen në shesh.

Shqipëria është shumë afër kualifikimit në Euro 2024 dhe nëse mposht Çekin i duhen vetëm edhe dy pikë për të siguruar pjesëmarrjen në Gjermani.

Skuadra e Sylvihnos është në vendin e parë në Grupin E me 10 pikë, kurse Çekia është në vendin e dytë me tetë sosh.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news