spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Lëndohet keq, Albion Rrahmani largohet nga ndeshja

Shqipëria po ballafaqohet me Çekinë.

Por, në anën tjetër edhe Kosova po përballet me Andorren, njofton nzoom.biz.

Rezultati aktual është 3-0 për Kosovën.

Milot Rashica ka qenë shënues i 2 golave, ndërsa të 3-tën me radhë e dha Altin Zeqiri.

Kjo ndeshje nuk ishte e mbarë për Albion Rrahmani.

Futbollisti 23 vjeçar u lëndua keq dhe si pasojë e këtij incidenti e la lojën në gjysmë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news