spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Gerta e zbulon më në fund: Ky është raporti im me Oltën

Ishin tejet të përfolura në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Oltën dhe Gertën, shkruan nzoom.biz.

Motrat Gixhari thuhej se nuk kishin raporte të mira me njëra-tjetrën.

Kështu të paktën dukej në rrjetet sociale sepse ato nuk ishin as ‘Follow’.

n’ZOOM me Albina Zeneli ka intervistuar gazetaren shqiptare e cila nuk hezitoi të flas edhe për Oltën dhe raportin aktual që ka me të.

Detajet i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news