spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Shifër e çmendur! Ja sa kushton bileta për premierën e ‘Në kuadër të dashurisë’

Ishte premierë në Tiranë dhe theu rekord të shikueshmërisë.

Bëhet fjalë për filmin e përfolur ‘Në kuadër të dashurisë’, shkruan nzoom.biz.

Në rolet kryesore janë dyshja e famshme Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Derisa nesër nga ora 20:30 pritet që kasti i aktorëve të arrijë në Prishtinë, shitja e biletave ka kaluar cdo përmasë.

n’ZOOM ka mësuar se deri tani janë shitur mbi 1 milion e gjysmë bileta.

Një biletë e thjeshtë e ka çmimin 7€ ndërsa VIP kushton 8€. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news