spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Luizi ‘qartet’ nga pyetja e gazetares, deklarata e Kiarës për nepsin ishte…

Luiz Ejlli ka shkëlqyer mbrëmë në premierën e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’.

Ai u ballafaqua me pyetjet pikante të gazetarëve, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM e ka ngacmuar pak me temën e shumëpërfolur.

‘Mos na dergoni foto me pjate prane e beni tag, se na vie nepsi ketu’, tha mes tjerash Kiara Tito duke shtuar kështu dyshimet se është shtatzënë?

A po bëhen fituesi i ‘BBVA’ dhe prezantuesja e mirënjohur prindër?

Përgjigjen e gjeni në videon e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news