spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Pritja mori fund, nisi spektakli i ‘BBVK’

Sapo ka filluar spektakli i parë i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Alaudini dhe Jonida janë edhe këtë herë prezantuesit e Prime-s, shkruan nzoom.biz.

Pas pak do të prezantohen edhe banorët të cilët do të garojnë për 200 mijë euro.

n’ZOOM do ju mbajë të informuar për të gjitha detajet e natës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news