spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Nora i dedikon këngë Robertit, a do të ketë ribashkim?

Ishin një ndër çiftet më të famshme të showbizit shqiptar.

E kemi fjalën për Nora Istrefi dhe Robert Berisha, shkruan nzoom.biz.

Derisa ky i fundit është aktiv çdo javë duke prezantuar një emision, këngëtarja po prodhon kohë pas kohe projekte të reja.

n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën e lajmeve vendore ju ka sjell disa detaje nga risitë e Norës dhe teksti i përket ndarjes me Robin.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni në storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news