spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

‘Jaaa mu me ma lon SEEN sbon’, e dëgjuat ende deklaratën virale të plakut kosovar?

Një mesazh kur e dërgon shpresat janë se do të marrësh përgjigje.

Por, jo gjithmonë pranon atë që e dëshiron.

Dhe, pikërisht për këtë gjë n’ZOOM në rubrikën ‘Vox Pop’ i ka pyetur qytetarët për dukurinë ‘SEEN’.

Përgjigjet e tyre do ju bëjnë të qeshni me lot. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news