spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

‘Meti më kërkon mua’! Lajmërohet ish-banorja e ‘Big Brother Albania’, demaskon Alshiqin?

Po vazhdojnë debatet e ashpra në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Banorët më të spikatur që po konfrontohen mes njëri-tjetrit janë: Edona James dhe Meti, njofton nzoom.biz.

Ky i fundit po mundohet të krijojë momente të sikletshme duke i acaruar konkurrentët dhe si duket kjo qenka strategjia e tij.

Në anën tjetër, një ish-banore e ‘Big Brother Albania’ e komentoi Metin negativisht.

Sipas saj dyshja njihen prej jashtë, mos ndoshta kanë pasur ndonjë histori?

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news