spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Dy ish-at e Robertit takohen në një dasmë luksoze, a kanë folur ato?

Nora Istrefi sapo ka publikuar projektin e ri.

Ajo erdhi në duet me Besnik Qaka dhe kënga e përbashkët e tyre quhet ‘A ke gjet tjeter’, njofton nzoom.biz.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju ka sjell një përmbledhje nga tematika e këtij prodhimi duke ju treguar se Nora i dedikoi një tekst Robert Berisha.

Ky i fundit nisi një romancë me Lauretën por nuk zgjati shumë.

Bukuroshja kosovare ishte e pranishme në një dasmë ku mori pjesë dhe ish-bashkëshortja e Robertit, këngëtarja Istrefi.

Detajet i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news