spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Edona James: Jam paguar mbi 60 mijë euro si eskortë

Edona James është banore në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo nuk heziton të ndajë me publikun detaje nga jeta e saj private, shkruan nzoom.biz.

Konkurrentja e këtij formati ka zbuluar se kohë më parë ka punuar si eskortë e thotë se është paguar deri në 60 mijë euro.

Kjo situatë po vazhdon akoma dhe Edona me plot gojë tha se të gjitha shpenzimet që ajo ka paguhet nga dy burra, të cilët i shoqëron kur ata duan.

“Kam qenë eskortë, nga një takim eskortë jam paguar 60 mijë euro, unë kam shumë ‘suggar daddy’, ata janë burra që më duan, nuk e kam marrëdhënien si klient edhe tani i kam dy burra që më dhënë para dhe mi paguajnë shpenzimet”, tha banorja e ‘BBVK’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news