spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Oltës i’u bë ëndrra realitet, puth Luizin dhe e shijon atë

Filmi në ‘Kuadër të dashurisë’ bëri bashkë yjet e ‘Big Brother Vip Albania’.

Kasti i aktorëve ishin për premierë edhe në Prishtinë, shkruan nzoom.biz.

Ajo që ranë në sy ishin shikimet flirtuese nga Olta Gixhari e cila shihej qartë që ka një lloj simpatie për Luizin.

Ky i fundit as nuk e përshëndeti aktoren me të cilën i pati momentet e puthjes në shtrat.

n’ZOOM ju sjell përmbledhjen se çka ndodhi në këtë premierë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news