spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

E papritur, këta janë 3 banorët më të preferuar

Produksioni i ‘BBVK’ hapi një televotim.

Audienca pati mundësi të votojë për të preferuarin, shkruan nzoom.biz.

E, nga ky votim ai që i’a doli të jetë më i pëlqyer në fakt nuk është vetëm një por 3 konkurrentë.

Ata janë: Edona, Gani Gërmia dhe Blero.

n’ZOOM në episodën e fundit ju ka sjell një përmbledhje me polemikat që shkaktuan banorët gjatë këtyre ditëve.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news