spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Ekskluzive: Zbulohen fakte të frikshme nga këta banorë të ‘BBVK’

Sonte është spektakli i radhës i ‘BBVK’.

Mes Brikendës, Blerandos dhe Shqipes, njëra nga ta do të eleminohet, shkruan nzoom.biz.

Por, befasitë nuk kanë të ndalur dhe janë pikërisht të pathënat nga jeta private e disa prej konkurrentëve të këtij formati.

n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën ‘Tema e javës’ u’a zbulon gjërat që publiku më parë nuk i ka ditur.

LAJMET E FUNDIT
Related news